Доброго дня. Мене звати Євгенія. Проживаю разом із сином( 7років). З чоловіком розлучилась, тому що почав бити і виносити все цінне із дому, навіть обручальні кільця виніс.Мама моя померла коли мені було 8років,з татом майже не спілкуюсь. Після смерті мами проживала з бабусею. На даний час в мене є лише мій синочок, якого я обожнюю і люблю. Для нього я готова на все.Після розлучення все було добре, але взимку 2019року синок захворів скарлатиной. Через два тижня після того як одужав почалися проблеми з нирками. Два місяці лікувались. Зарплата була маленька і тому коштів не вистачало на лікування. Колишній чоловік взагалі зник і дитині не допомагає. Просила допомоги у знайомих і рідних, але ніхто не допоміг. Тому через те що коштів не вистачало на лікування почала брати мікрозайми. Дитину вилікували. Але тяжко було тепер через те що були займи і їх потрібно було швидко віддати. Тому взяла ще декілька для того щоб погасити хоть декілька з попередніх. А через 6міс. сина поклали в лікарню і робили операцію. І через те що знову були потрібні гроші взяла займи.І все ж таки через деякий час все наладилось. 5 займів я закрила(багато нервів пішло, але все ж змогла домовитись) і взимку 2020року мене попросили звільнитись з роботи. Так я залишилася без грошей і ще з 5 займами. З ними домовитись не вдалося.До червня цього року працювала в магазині на пів дня тому, що дитину забирати зі школи потрібно було. В червні влаштувалася на офіційну роботу А недавно я дізналася що на мій рахунок накладено арешт на суму 15 тис. В банк і до виконавця написала листи, але ті мовчать. На цей рахунок мені приходить зарплата .І тепер я з сином залишились без грошей. На даний час все що в мене є це 500грн, 200 з них здам дитині в школу. І все! Зверталась до рідних, а вони сказали що не хочуть допомогати тому що сама винна. Хоча я просила допомоги не просто так, а говорила їм що як тільки вилікується син, то я потроху буду віддавати гроші. Так, винна в тому що сталася така ситуація, але я брала кошти не для себе, а для того щоб вилікувати сина. Допоможіть будь ласка! Я вас прошу! Я просто не знаю до кого звернутися. У мене просто спускаються руки. Але я знаю що мені потрібно щось зробити щоб вирішити це питання. І помилок я більше не хочу повторювати.... Я прошу допомоги. Прошу Вас допоможіть! Допоможіть чим зможете. Будь ласка! Повна сума яку хочуть це 15тис і 9тис, а з іншими трьома я після того як знімуть арешт домовлюсь про закриття. Головне зараз ці два займа закрити щоб зняли арешт і я змогла обеспечувати свого сина всім потрібним. У мене немає до кого більше звернутися.Я Вас дуже прошу! Ви моя остання надія.. 5168755909024677 (якщо потрібно можу надати підтвердження моїх слів) Дякую Вам велике. Дуже дякую.
У меня нет родственников в России все родственники находятся в Армении. Я живу с мамой мать взрослая нуждается. Посещение в больницу нет возможности даже обеспечить
Это не Искусственный Интеллект! Это мой - Личный ! Интеллект!
Не могу получить согласно указанной информации со слов курьера заказ не виден, перезакажите извините почему за плохую работу должны платить заказчик.
Комментарий из Лузино.
Здравствуйте, я уже не знаю куда писать. Мне перечисляют алименты через суд приставов.
Уважаемая администрация Центрального Банка!
Я так ждала ответа от Олега Владимировича Дерипаски... Значит нет... Теперь мы безденежно живем, да получила пенсию маленькую по инвалидности польность отдала в кредит, а нам еду нет денег.
Добрый день. Очень полагаемся на Ваше содействие. Если это возможно, прошу направить обратную связь.
Я и моя Супруга часто заказывали товары от Валбериз, и до сих пор носим спасибо Вам. Вы не думайте, что это лесть, действительно так.
Олег Юрьевич мы с 2013 своими силами машины чиним и катаемся на гонках,но кризис и рос цен на топливо немного поджали. Спорт бросать не собираемся,мы тесть основные задорщики гонок.
Считаю, что Вам ряд песен понравится, и мои песни будут приняты слушателями, а главное- найдутся достойные исполнители.
пострадал сперва от брокеров потом от юристов мошеников